Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ викрила проросійську агентурну мережу пропагандистів в низці областей

Вони намагались дестабілізувати ситуацію напередодні Дня Незалежності.

Співробітники Служби безпеки України протягом серпня блокували діяльність міжрегіональної агентурної мережі антиукраїнських агітаторів, які діяли за вказівками російських спецслужб, повідомляє у четвер, 23 серпня, прес-служба СБУ.

Правоохоронці викрили в Одесі, Миколаївській, Херсонській та Житомирській областях вісім проросійських пропагандистів. Агітатори розміщували на сторінках соціальних мереж матеріали із закликами до порушення територіальної цілісності України та підтримки терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР".

Оперативники спецслужби задокументували, що вони за сприяння фінансування з боку російських кураторів, активізували антиукраїнську пропаганду саме напередодні Дня Незалежності та сторіччя відновлення української державності.

Поширення провокативних матеріалів мало на меті спонукати до дестабілізації ситуації в деяких регіонах України. Проросійські агенти публікували заклики до повалення конституційного ладу та державної влади в Україні.

Нагадаємо, Служба безпеки України виявила у своїх лавах агента іноземної спецслужби. 

ВідеоЗаборонена символіка та пропаганда комунізму: результати обшуків в офісі КПУ

Сайт комуністичної партії України заблоковано. А його модераторам світить від 10 років за ґратами. Силовики Нацполіції та спецпідрозділу КОРД в одному з офісів КПУ провели обшук. Виявили газети, а на комп'ютерах матеріали із забороненою комуністичною символікою, які поширювали і на сайті. Серед підозрюваних в офісі був і головний комуніст - Петро Симоненко. 

Заборонена символіка та пропаганда комунізму: результати обшуків в офісі КПУ

 

Вибір редакції