Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ викрила схему постачання до РФ товарів військового призначення і "злив" технологій виробництва

СБУ викрила схему постачання до РФ товарів військового призначення і "злив" технологій виробництва

Організатором виявився заступник директора одного з потужних російських підприємств.

Служба безпеки України викрила низку приватних компаній, які організували незаконні поставки до Росії товарів військового призначення і подвійного використання, які виробляються державними оборонними підприємствами

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

У відомстві уточнюють, що припинили діяльність компаній ще у березні, але лише тепер змогли для документування схеми провести низку обшуків на деяких оборонних підприємствах у Харківській, Київській, Запорізькій, Одеській, Дніпропетровській, Миколаївській та Полтавській областях.

Слідчі СБУ встановили, що організатори схеми закуповували продукцію державних оборонних підприємств і незаконно постачали до Росії та інших країн. У відомстві уточнюють, що така оборудка була б неможлива без сприяння працівників державних оборонних підприємств, до того ж мова йде не лише про продукцію , а й передачу деякої технології з виробництва української військової продукції.

"За даними слідства, організатор протиправної оборудки - заступник директора одного з потужних російських підприємств, яке забезпечує продукцією військового призначення підрозділи російської армії та підприємства військово-промислового комплексу. Він має стійкі зв’язки з чинними та колишніми співробітниками ФСБ РФ", - повідомляють в СБУ.

Організатору та трьом фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозру у вчиненні замаху на контрабанду й порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції