СБУ викрила службовців, які розікрали Київський центр зайнятості

Посадовці Київського міського центру зайнятості протягом 2006 – 2009 років зловмисники заволоділи 30 мільйонами гривень.

У Києві співробітники Служби безпеки України викрили злочинний механізм розкрадання бюджетних коштів посадовими особами Київського міського центру зайнятості.

Як повідомиляється, зловживаючи службовим становищем, протягом 2006 – 2009 років зловмисники заволоділи 30 мільйонами гривень.

У рамках реалізації бюджетної програми на випадок безробіття посадовці отримали державні кошти від Фонду зальнообов'язкового державного соціального страхування. Виділені 35 мільйонів 631 тисяча 765 гривень центр зайнятості мав використати на інформаційні та консультативні послуги.

Щоб привласнити гроші, службовці держустанови уклали договори з комерційними структурами Києва, які надавали послуги з фотографування та розміщення соціальної реклами на радіостанціях, у друкованих ЗМІ та на телебаченні, у кінотеатрах, рухомому складі транспорту столиці тощо.

З бюджету центру зайнятості посадовці списали на рахунки комерційних структур понад 30 мільйонів гривень. Хоча, згідно з чинним законодавством, соціальна реклама розповсюджується безкоштовно.

Перевірка встановила, що інформаційно-рекламні послуги, які мали надати комерційні структури, не виконано.

Крім того, засоби масової інформації подавали рекламний матеріал в менших обсягах, ніж зазначено в звітній документації, а деякі ЗМІ взагалі не розміщували соціальної реклами Київського міського центру зайнятості.

Слідчі СБУ в Києві порушили кримінальну справу. Ведеться слідство.

Читайте також:

Кримінальну справу проти Рудьковського закрито

Слідство у справі Лозінського завершилось

В Одеській області заарештовано чиновників і лікарів за підозрою у торгівлі дітьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: