СБУ вирішила перевірити, як була розмитнена автівка дружини Гройсмана – ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
3214
Поділитись:
WhatsApp
Viber
СБУ вирішила перевірити, як була розмитнена автівка дружини Гройсмана – ЗМІ

Фото: Reuters

Запит щодо надання усієї інформації про процедуру оформлення Mercedes надійшов до Житомирської митниці. 

Служба безпеки України (СБУ) вирішила перевірити процедуру митного оформлення автомобіля Mercedes, який належить дружині прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Олені. 

Про це у понеділок, 25 червня, повідомляє "Обозреватель" із посиланням на власні джерела. Видання також опублікувало фотографію запиту, який СБУ надіслала до Житомирської митниці.    

На документі від 22 червня 2018 року стоїть підпис начальника головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю, заступника голови Служби безпеки України Павла Демчини. 

Фото: Обозреватель

У запиті СБУ просить надати інформацію про автомобіль Mercedes GLE 350D, який 2017 року придбала дружина прем'єра - Олена Гройсман. Зокрема, митну декларацію, акти про проведення огляду ТЗ, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, інвойси та інші платіжні документи, договір про надання послуг митного брокера тощо.

Нагадаємо, восени 2017 року у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Олена Гройсман придбала Mercedes за 2 мільйони гривень. Пізніше прем’єр вніс інформацію про автівку в декларацію. 

Як повідомлялося раніше, Володимир Гройсман оголосив, що уряд та силовики розробили план боротьби зі свавіллям на митниці та контрабандою. Тоді прем’єр повідомив, що цей нелегальний бізнес "кришують" дійсні працівники правоохоронних органів, а також попередив, що проти нього слід чекати провокацій

Наступна публікація