Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ вислала до Росії довірену особу Рамзана Кадирова, через збір інформації про бійців АТО

Чоловік незаконно перебував на території України та збирав відомості про діяльність проукраїнських вихідців з Чеченської Республіки.

Служба безпеки України підтвердила повідомлення ЗМІ про те, що до Росії повернули довірену особу Рамзана Кадирова. 

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

У відомстві зазначили, що отримали інформацію про незаконне перебування громадянина Російської Федерації, Рамзана Ціцулаєва, який був довіреною особою Рамзана Кадирова. Правоохоронці встановили, що після Революції гідності чоловік залишив територію нашої держави та перебував у Чечні. Наприкінці вересня він повернувся в Україну з новим паспортом зі зміненими даними. 

СБУ задокументувала, що чоловік збирав інформацію про діяльність проукраїнських вихідців із Чеченської Республіки, які брали участь в АТО.

Оскільки дії чоловіка порушували законодавство та загрожували національній безпеці України, його примусово повернули до Росії. 

Зазначимо, що Рамзан Ціцулаєв в Росії звинувачується у великому шахрайстві і опорі представникам влади. Ціцулаєв "прославився", коли 2014 року втік від російського спецпризначення просто під час операції з його затримання у Москві. Відтоді він перебував у розшуку.

Рамзан Ціцулаєв з 2011 року був представником глави Чечні Рамзана Кадирова в Україні. 2014 року брав участь у визволенні журналістів LifeNews, затриманих Національною гвардією. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції