СБУ вивела з "ДНР" ексбойовика: його звільнили від відповідальності в обмін на свідчення

СБУ вивела з "ДНР" ексбойовика: його звільнили від відповідальності в обмін на свідчення

Він не брав безпосередньої участі в бойових діях.

Контррозвідка СБУ вивела з тимчасово окупованої території Донецької області колишнього бойовика танкового батальйону терористичної "ДНР". Він надав важливі свідчення про конкретні обставини російської збройної агресії та військового забезпечення РФ бойовиків.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Чоловік повідомив СБУ про участь кадрових російських військових у координації дій найманців, постачанні танків й іншої військової техніки з РФ, підготовку членів НЗФ інструкторами-військовослужбовцями ЗС РФ у таборах і на полігонах неподалік Ростову-на-Дону.

Перевірка підтвердила, що особа не брала безпосередньої участі у бойових діях і не вчиняла інших тяжких та особливо тяжких злочинів.

Враховуючи ці обставини, рішенням суду колишнього бойовика звільнено від кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

Раніше слідчі Служби безпеки України встановили особу російського священника, який допитував українських полонених у так званій "ДНР". Терористу заочно повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів