СБУ: загроза життю Януковича залишається

Голова СБУ Валерій Хорошковський розповів про втаємничений телефонний дзвінок, про загрозу життю Януковича, яка існує й досі.

Голова Служби безпеки України Валерій Хорошковський заявляє, що загроза життю президента України Віктора Януковича була й поки не усунена.

Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді".

Зокрема, відповідаючи на запитання "Що могло відбутися в країні, якщо протягом одного місяця після зміни влади президента почали охороняти залізними щитами, величезною кількістю правоохоронців, застосовуються безпрецедентні заходи безпеки. Що сталося?",

Хорошковський заявив: "Це питання загроз. Так, була загроза життю президента. Ми провели достатньо серйозний комплекс оперативних заходів. Загрозу поки що не усунули. Це був не простій дзвінок по телефону. Простий дзвінок або простий лист не сприймався б настільки серйозно".

Нагадаємо, за інформацією спецслужб, потенційна загроза життю президента Віктора Януковича існує завжди. Про це, зокрема, раніше заявляв начальник Управління державної охорони Ігор Калінін.

За його словами, УДО не змінювало своїх підходів до охорони глави держави після вступу на цю посаду Віктора Януковича: "Ми як охороняли президента, так і охороняємо".

Калінін підкреслив, що загроза життю вищих посадових осіб існує завжди, і що така загроза може в теорії виходити від кожного громадянина України.

Наприклад, 15 червня охорона Віктора Януковича перешкоджала тележурналісту СТБ Сергію Андрушку вести репортаж і повалила на підлогу на виставці "Агро-2010", у якій брав участь президент.

Як розповів сам Андрушко, співробітники Управління державної охорони повалили журналіста на підлогу, коли він намагався пройти за Януковичем, який оглядав експозицію виставки "Агро-2010" після проведеного ним короткого брифінгу.

Читайте також:

Януковича охороняють від будь-якого громадянина України

Охорона Януковича повалила журналіста на підлогу

Новий літак Януковича, за який заплатив Ющенко, летить із США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: