СБУ встановила, що аварія на телецентрі не була диверсією проти Ющенка

СБУ вказує на те, що обладнання телецентру не оновлювалося близько 40 років.

Причиною вчорашнього відключення енергопостачання київського телецентру став вихід з ладу трансформатора, а не диверсія. Про це повідомила на прес-конференції у Києві начальник прес-центру СБУ Марина Остапенко.

"Жодної диверсії не було абсолютно, причина – застаріле обладнання", - сказала вона, зазначивши, що цей об’єкт не підпорядкований СБУ, а знаходиться на балансі Кабінету міністрів.

"Як тільки це сталося, президент дав нам доручення перевірити. Наші працівники з’ясували, що аварія сталася саме через те, що згорів трансформатор, тому що на одній з електричних ліній проводився ремонт, а друга не витримала навантаження", - зазначила Остапенко.

При цьому вона звернула увагу на той факт, що обладнання телецентру не оновлювалося з 60-х років і там замість сучасних деталей ще використовуються лампи з водяним охолодженням. На переконання Остапенко, враховуючи це, напевно треба ставити питання про оновлення обладнання до органу влади, який має фінансувати цей об’єкт, щоб у майбутньому на ньому не відбувалося подібних інцидентів.

Як відомо, 8 грудня у Києві на телевізійній вежі майже на годину вимкнулося електропостачання. Інцидент стався через пошкодження двох запобіжників на трансформаторі. В результаті у столиці та низці регіонів було припинено трансляцію більшості загальнонаціональних каналів.

Президент Віктор Ющенко закликав правоохоронні органи перевірити, чи не було диверсією проти нього відключення загальнонаціональних каналів. Ющенка обурило те, що аварія на телецентрі сталася у момент, коли мав транслюватися його виступ.

Читайте також:

Ющенко назвав аварію на телевежі диверсією проти себе

Київ та регіони на годину залишилися без телебачення

"Регіонали" захопили телеканал у прямому ефірі

Телеканал пам'яті Саддама Хусейна раптово зник з ефіру

ВідеоСБУ встановила, що аварія на телецентрі не була диверсією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: