СБУ встановила в горах Криму гігантський прапор України

Таким чином Служба безпеки приєдналась до Всеукраїнської громадської акції "Велич Українського прапору".

В Криму на одній з найкрасивіших гір урочища Ласпі – "Іліяс-Кая" на висоті 600 метрів співробітники Центру спеціальних операцій СБУ закріпили державний прапор площею 54 квадратних метри.

Як повідомляє прес-центр відомства, таким чином СБУ приєдналась до Всеукраїнської громадської акції "Велич Українського прапору".

Акція "Велич Українського прапору" стартувала у м. Севастополь, пройде всіма містами країни і завершиться 28 червня у Луганську в День Конституції України.

Акція має патріотично-просвітницький характер та ініційована активістами громадських неурядових організацій.

Нагадаємо, це не перший подібний захід, проведений спецпідрозділами СБУ в Криму. Так, у березні співробітники СБУ здійснили сходження на на висотну скелю Парус (120 метрів над рівнем моря) у районі мису Сарич, де розгорнули державний прапор України.

Захід був здійснений на честь святкування 195–ї річниці від дня народження Тараса Шевченка та тижня пам’яті "Із Шевченком у серці", напередодні дня Служби безпеки України й 15-річчя Севастопольського управління СБУ.

Підняття державного прапора України під час проведення заходів співробітниками Севастопольського управління Служби безпеки стало традицією.

У 2008 році прапор розгортали при проведенні екологічної акції в каньйоні річки Чорна та під час запливу співробітників УСБУ в бухті Карантинна на День державного прапора України.

У 2007 році державний прапор було піднято на горі Куш-Кая співробітниками спецслужби на честь 15-річчя СБУ.

Читайте також:

За наругу над українськими символами будуть саджати на 3 роки

Влада Кіровоградщини змінила тризуб на серп і молот

Червоний прапор над Рейхстагом встановлював українець

Миколаївщина кожен рік на 9 травня ставатиме червоною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: