СБУ: Ющенко не вивозив антикварні цінності до Канади

Голова Служби безпеки спростував інформацію про те, що родина президента літаками вивозить історичні цінності з України за кордон.

Голова СБУ Валентин Наливайченко спростував інформацію про те, що нібито родина президента Віктора Ющенка вивозила історичні цінності з України до Канади.

За даними, що з'явилися напередодні, родина глави держави відправила до Канади три літаки з антикварними коштовностями з аеропорту Житомира.

"З будь-якого аеропорту вивезти цінності чи інший вантаж, тим більше до Канади, де ще гірша еміграційна система (з’їздіть і на власні очі подивіться, чи можна в цю країну прилетіти з Житомира без візи і супровідних документів на митницю), неможливо. Подивіться на митну декларацію, яка надається канадською службою еміграції... Вам треба буде мінімум на 20 питань відповісти, причому досить заплутаних. Тому по суті і по формі ця (інформація – ред.) - чиста брехня. Більше того, ця брехня поширюється людиною, яка не знає митного законодавства", - наголосив Наливайченко.

При цьому він не виключив, що подібного роду наклепи лунатимуть і надалі у зв’язку із виборчою президентською кампанією.

"Як і відносно іншого, хочу зазначити, що вся ця брехня тільки починається", - додав голова СБУ.

Нагадаємо, за непідтвердженою інформацією ЗМІ, президент і його родина, будучи невпевненими у політичному майбутньому в Україні, вивезли до Канади кілька літаків антикварних коштовностей.

Жодного офіційного підтвердження цієї інформації надано не було.

Читайте також:

Ющенка звинуватили у вивезенні трьох літаків з антикваріатом до Канади

Ющенко вимагає від Росії видати всіх, хто його отруїв

Ющенко назвав "так званий продаж" ОПЗ ганьбою

Ющенко: Україна безсумнівно вступить до Євросоюзу

ВідеоСБУ: Ющенко не вивозив антикваріат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: