СБУ заблокувала кримський офіс Тимошенко

П'ятиповерховий будинок, в якому розміцено офіс партії "Батьківщина", заблокували озброєні люди в масках.

Кримська організація очолюваної Юлією Тимошенко партії "Батьківщина" заявила про блокування співробітниками СБУ будівлі партії в Сімферополі. Про це повідомив представник кримської "Батьківщини".

За його словами, п'ятиповерховий будинок був заблокований приблизно о 10:00. "Паралізована робота громадських приймалень партії "Батьківщина". Озброєні люди в масках шукають незрозумілі фірми, які в будинку не перебувають. Працюють понад 10 осіб. Нічого не пояснюють", - розповіло джерело.

З його слів, люди, які зараз перебувають у будівлі, не можуть відтіля вийти, а охочі ввійти не можуть потрапити усередину.

Крім структур партії "Батьківщина", у будинку розташовані офіси корпорації "Гуматекс", кримського тижневика "События" і ще кілька організацій.

У прес-службі кримського управління СБУ повідомили, що нічого не знають про блокування будівлі співробітниками спецслужби.

Нагадаємо, кримські правоохоронці навесні вже влаштовували подібну перевірку в місцевому офісі БЮТ. 29 квітня до будівлі, в якій розташовується кримський штаб Блоку Юлії Тимошенко, був заблокований співробітниками правоохоронних органів, озброєних автоматами.

Лідер кримської організації БЮТ, народний депутат Андрій Сенченко тоді назвав дії міліції "наїздом". "Це звичайний наїзд, замовлений, податкової міліції на політичних опонентів. Надійшла команда, а що хочуть - не знають", - заявив він.

Нагадаємо також, що 9 серпня податкова міліція Криму заарештувала майно ТРК "Чорноморська", яка є головним медійним ресурсом кримської опозиції і контролюється бютівцем Сенченком.

Читайте також:

Міліція з автоматами влаштувала обшук у кримському штабі БЮТ

В Криму міліція заарештувала майно опозиційного телеканалу

Проти співголови БЮТ поновили кримінальні справи

На бютівців завели справу за листівки з критикою уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: