СБУ заборонила блогеру критикувати владу

Шинкаренко дав письмове свідчення, що не буде у різкій формі критикувати владу.

Служба безпеки України 30 липня взяла письмове свідчення з українського блогера і журналіста Олега Шинкаренка про те, що він більше не буде критикувати у різкій формі владу.

"Мене відпустили після письмового свідчення, що я більше не буду у різкій формі критикувати владу у своєму ЖЖ. Оскільки конкретних вимог до мене поставлено не було, то слід розуміти це так, що будь-яка критика влади у ЖЖ може викликати нові переслідування", - написав Шинкаренко у своєму блозі.

Після цього Шинкаренко закрив один з суперечливих постів від загального перегляду, а другий переписав у менш різкому до влади тоні.

Крім того, блогер повідомив, що з його ЖЖ зникли відеозаписи з вінком та перепост з російського Лукомора про Януковича.

Нагадаємо, Шинкаренка 29 липня викликали до СБУ на співбесіду.

"До мене в кіноклуб прийшли люди, які представилися співробітниками Служби безпеки України, - розповів він. Коли я поцікавився, про що саме буде розмова, він сказав, що розмова стосуватиметься записів в моєму ЖЖ, які "оставили неприятный след в душе".

У своєму блозі Шинкаренко останнім часом писав пости про приїзд патріарха Кирила, про Геннадія Кернеса, Януковича та інше. Особливо зневажливо він ставився у записах до президента.

Раніше СБУ викликала на подібні бесіди російського журналіста газети "Комерсант" Артема Скоропадського, активісток руху "FEMEN".

Також працівник СБУ зустрічався з ректором католицького університету у Львові і намагався схилити до інформування студентів про відповідальність за протиправну діяльність під час акцій протесту.

Читайте також:

СБУ викликала блогера до слідчого

У СБУ заявили про спробу дискредитації спецслужб

СБУ пригрозила депортувати журналіста за спілкування з опозицією

Банкова хоче від журналістів самоцензури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: