СБУ заборонила екс-депутату називати Україну "Окраиной"

Служба безпеки відреагувала на появу у великих містах біл-бордів з гаслом "Окраино! Вспомни имя свое!"

Служба безпеки України застерегла колишнього народного депутата Сергія Пересунька від подальшого розміщення у Києві, Дніпропетровську, Кіровограді та Сімферополі агітаційних плакатів (біл-бордів) з антидержавними закликами.

Йдеться про біл-борди, на яких зображено карту Російської імперії часів її розквіту, з територією Польщі включно. Позначено міста Краків, Київ, Муром тощо та написано слоган двома мовами: "Окраино! Вспомни имя свое!" та "Вкрайна! Згадай ім’я своє!". Також на біл-борді зображений Сергій Пересунько.

Як повідомили у прес-службі СБУ, за результатами дослідчої перевірки встановлено, що дії замовника цієї агітаційної продукції суперечать законодавству України.

Від імені СБУ з Пересуньком було проведено профілактичну бесіду, в ході якої його застережено про неприпустимість вчинення дій, що можуть призвести до скоєння злочинів проти основ національної безпеки.

Аналогічні заходи здійснюються стосовно посадових осіб, які надали дозвіл на розміщення згаданих біл-бордів, додали в СБУ.

Нагадаємо, раніше СБУ офіційно попередила органи влади Сімферополя і Севастополя про неприпустимість розміщення плакатів антидержавного змісту.

Йшлося про біл-борди кандидата у президенти Інни Богословської з закликом надати Севастополю статус україно-російської території.

Читайте також:

У Кіровограді з'явилися білборди з написом "Окраїно! Пам'ятай ім'я своє!"

СБУ заборонила проросійські біг-борди у Севастополі й Сімферополі

Академію СБУ хочуть назвати іменем Шухевича

Націоналісти вимагають заборонити кримські проросійські організації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: