СБУ заборонила проросійські біг-борди у Севастополі й Сімферополі

СБУ попередила мерії кримських міст щодо недопустимості "незаконного розповсюдження антидержавницьких плакатів".

Служба безпеки України офіційно попереджає органи влади Сімферополя і Севастополя про неприпустимість розміщення плакатів антидержавного змісту.

Про це сьогодні в Києві повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко.

"Сьогодні виносяться офіційні застереження від імені держави, від імені СБУ, керівникам місцевих органів влади Севастополя і Сімферополя, які допустили незаконне розповсюдження, встановлення цих плакатів (біг-бордів Інни Богословської із закликом надати Севастополю статус українсько-російської території – ред.) в Севастополі і Сімферополі, оскільки вони є антидержавницькими, і їх зміст суперечить Конституції України", - сказав він.

Нагадаємо, 4 вересня Наливайченко заявив, що СБУ передала до Генпрокуратури матеріали щодо закликів депутата Верховної ради Інни Богословської до порушення територіальної цілісності України.

Перевірка проводилась у зв’язку з розміщенням у Криму біг-бордів Богословської із закликом: "Досить ділити Севастополь! Дамо місту статус українсько-російської території!". Українська народна партія звернулася до СБУ з проханням порушити кримінальну справу за фактом розміщення таких плакатів.

Наливайченко підкреслив, що в діях народного депутата СБУ вбачає "пряме порушення Конституції". СБУ розцінює такі заяви як порушення територіальної цілісності України. Відповідна стаття Кримінального кодексу передбачає покарання до 12 років в’язниці.

Читайте також:

СБУ хоче посадити Богословську на 12 років

Академію СБУ хочуть назвати іменем Шухевича

СБУ встановить український прапор у найвищий точці Росії

Націоналісти вимагають заборонити кримські проросійські організації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: