СБУ заборонила в’їзд росіянам, які посягали на безпеку України

"Російським вченим", яких днями не випустили з аеропорту "Бориспіль", на рік заборонено в’їжджати в Україну.

Служба безпеки України заборонила двом росіянам в’їзд до України через проведення ними акцій, що загрожують національній безпеці країни. Про це сьогодні повідомив заступник голови СБУ Микола Герасименко.

"Це не російські науковці. Це представники окремої організації, які мають бажання приїхати на територію України і, порушуючи українське законодавство, проводити тут відповідні акції, які стосуються посягання на національну безпеку України", - сказав заступник голови СБУ.

Характеризуючи росіян, Герасименко додав, що "це молоді люди, які дуже недолюблюють Україну". "Вони виступали у нас на масових заходах, вони проводили активну роботу, яка у нас заборонена законодавством", - сказав він.

Заступник голови СБУ додав, що заборона на в’їзд до України цим особам поставлена на рік.

Нагадаємо, 24 листопада співробітники Державної прикордонної служби відмовили в пропуску в Україну двом громадянам Росії - політтехнологам Володимиру Фролову й Олені Міськовій, які прибули в аеропорт "Бориспіль".

Російське МЗС стверджує, що затримані Фролов і Міськова - російські вчені, які прилетіли до Києва, щоб взяти участь у міжнародній конференції, присвяченій актуальним проблемам молодіжної політики.

"Судячи з усього, певним політичним силам в Україні явно не до душі двосторонній діалог, що поступово відновлюється останнім часом, і спрямований на створення умов для повернення наших відносин у русло реального, взаємовигідного партнерства", - зазначили в Москві.

За даними українських ЗМІ, Фролов і Міськова причетні до тіньового фінансування з Росії діяльності блоку Леоніда Грача "За Новий Крим!" і до масових антиукраїнських акцій у Керчі, які проходили у вересні.

Читайте також:

Російські "вчені", яких не пустили в Україну, виявились політтехнологами

Затуліна знову не пустили в Україну

В Україну не пустили отамана донських козаків

Оператору телеканалу "Росія" заборонили в’їзд в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: