Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ заборонила в'їзд в Україну відомому російському реперу Елджею

Артист встиг виступити з концертом у Києві.

Служба безпеки України заборонила в'їзд відомому російському реперу Елджею (справжнє ім'я Олексій Узенюк - прим. ред.) на територію України на три роки.

Про це йдеться у відповіді СБУ на запит народного депутата Володимира Парасюка, який є у розпорядженні ТСН.ua.

СБУ, відповідь на запит Парасюку щодо зоборони в'їзду Елджею
ТСН.ua

"В інтересах забезпечення безпеки держави Службою безпеки України 27 листопада 2018 року було прийнято рішення про заборону в'їзду на територію України Узенюку Олексію Костянтиновичу терміном на 3 роки", - йдеться у ньому.

Варто зазначити, що Елджей все ж таки встиг відіграти концерт у Києві 25 листопада, перш ніж спецслужбовці ухвалили відповідну заборону. Він виступив на сцені StereoPlaza.

Послухати Елджея прийшла в основному молодь 15-18 років. Чимало хлопців імітували зовнішній вигляд співака, намагаючись бути схожими на нього. Зокрема, багато хто мав схожу зачіску і колір волосся.

Російський репер Елджей
ТСН.ua

Репер часто спілкувався з публікою, використовуючи нецензурні вислови.

Крім того, відомо, що репер приїхав до України зі своєю дівчиною, російською телеведучою Настею Івлєєвою.  Вона показалась на балконі у VIP-секторі, коли він присвятив їй пісню. Вона послухала ще декілька пісень, після чого зникла.

ВідеоРосійський репер Елджей встиг дати концерт в Києві до заборони в'їзду в Україну

СБУ заборонила в'їзд відомому російському реперу Елджею на територію України на три роки. Проте він ще встиг дати концерт у Києві 25 листопада - за два дні до початку дії заборони.

Російський репер Елджей встиг дати концерт в Києві до заборони в'їзду в Україну

Нагадаємо, у липні 2017-го Служба безпеки України заборонила екс-солісту Hi-Fi Міті Фоміну в'їзд на територію України на три роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції