Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ закрила конвертаційний центр із щомісячним обігом у понад 50 млн грн

Через цей центр відмивалися гроші держзакупівель.

Співробітники Служби безпеки України у Білій Церкві закрили конвертаційний центр, через який відмивалися гроші при здійсненні державних закупівель.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Центр обслуговував низку київських підприємств, які ставали переможцями державних тендерів у будівельній галузі. За допомогою 15 фіктивних фірм організатори конверту мінімізували підприємцям податки, штучно формували податкові кредити та допомагали вивести гроші в "тінь".

За попередніми оцінками, конвертцентр мав щомісячний обіг у понад 50 мільйонів гривень і функціонував з початку минулого року.

Під час обшуків у семи офісних приміщеннях конвертаційного центру СБУшники вилучили один мільйон гривень, печатки фіктивних фірм та фінансову документацію, яка доводить проведення нелегальних оборудок.

Спецслужба заблокувала 140 банківських рахунків у понад 20 вітчизняних банках, які використовувалися організаторами для відмивання грошей.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 191 та ст. 364 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Нагадаємо, раніше у Кіровограді ліквідували потужний конвертцентр із обігом у майже 250 мільйонів гривень, "філії" якого працювали на території Кіровоградської, Черкаської, Київської та Вінницької областей. Як з'ясувалося, загальний обіг коштів "конверту" з початку року склав приблизно 250 мільйонів гривень. За даними СБУ, лише за останні дні ділки допомогли підприємствам ухилитися від сплати податків на понад 20 мільйонів гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції