СБУ запевняє, що "каруселей" на цих виборах не буде

Наливайченко запевняє, що його відомство не допустить фальсифікацій на виборах.

Голова СБУ Валентин Наливайченко запевняє, що у спецслужби достатньо сил і засобів для упередження будь-яких технологій фальсифікації результатів президентських виборів.

За словами Наливайченка, на одній із виборчих дільниць працівники СБУ виявили спробу втілити технологію фальсифікації під назвою "Ріка", яка полягає у занесенні на територію виборчої дільниці додатково надрукованого і поміченого навпроти певної кандидатури виборчого бюлетеня з наступним винесенням і передачею певним особам чистого бюлетеня для голосування та отримання за це грошової винагороди.

Як зазначив Наливайченко, найбільш вразливим у цьому є друкування списків і фіксація дачі грошей за виконану "роботу".

"Але у нас достатньо і сил і засобів, щоб таку брудну, примітивну закордонну технологію припинити", - запевнив голова СБУ.

Також він заявив, що на цих виборах спецслужба у співпраці з органами внутрішніх справ та прокуратурою не допустить використування під час голосування так званої "каруселі".

"Каруселі" не буде, повірте мені. Зброя не стріляє тільки тоді, коли немає набоїв, а тому треба позбавити (організаторів цієї технології – ред..) “чорної” готівки у весь цей процес", - сказав він.

Разом з тим, Наливайченко закликав громадян не піддаватися на провокаційні чутки, які розповсюджують окремі "технічні" кандидати на пост глави держави.

За словами Наливайченко, СБУ відомо про плани деяких "технічних" кандидатів щодо розсилання запрошень, у яких стверджується, що виборець, який прийшов у день голосування до виборчої дільниці, має там же сплатити за комунальні послуги або заплатити за виборчий бюлетень, оскільки, як стверджується у подібних закликах, "виборчий процес є достатньо коштовним" тощо.

"Все це брехня. Ніяких оплат ніхто не встановлював", - наголосив Наливайченко.

Також він назвав брехнею інформацію про те, що начебто молоді люди, які не служили в армії, повинні з’являтися у день голосування на виборчу дільницю, маючи при собі відповідний документ для того, щоб потім цю людину було направлено на військові збори тощо.
 

Читайте також:

Ющенко розповів СБУ про технологію фальсифікації "Ріка"

СБУ зафіксувала підкуп членів комісій на Донбасі

На Запоріжжі порушено кримінальну справу за фактом підкупу виборців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: