СБУ застерігає українські банки від проплати фальсифікацій

По кожному викриттю фактів такої зухвалої спроби використовувати фінансову сферу СБУ буде інформувати Національний банк України.

СБУ звернулося до Асоціації українських банків, Київського банківського союзу і інших організацій з проханням застерегти українські банки від сприяння злочинцям, які використовують незаконні фінансові операції, намагаючись позбавити громадян конституційного права вільно проголосувати на виборах.

Про це повідомила начальник прес-центру СБУ Марина Остапенко.

"По кожному викриттю фактів такої зухвалої спроби використовувати фінансову сферу для впливу на вільне волевиявлення громадян СБУ буде інформувати Національний банк України, і у разі підтвердження причетності співробітників банківських установ до незаконних операцій, вимагатиме позбавити банки-порушники ліцензій на здійснення фінансової діяльності", - сказала Остапенко.

Нагадаємо, 15 січня повідомлялося, що в Луганській області було порушено кримінальну справу за фактом фальсифікацій заяв від громадян, які виявили бажання голосувати вдома у зв'язку з неможливістю пересуватися самостійно.

Читайте також:

"День тиші" в Україні: виборчу кампанію завершено

Хакери зламали сайт, на якому можна було продати свій голос

Виборчу кампанію-2010 визнано вільною й прозорою

Росія уважно стежить за виборами українського президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: