Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ затримала бізнесмена-власника Bentley в Донецьку та яхти в Ніцці

Постачальник ліків для "ДНР" потрапив до рук слідчих при спробі відшкодування ПДВ в Україні.

СБУ затримала підприємця, який забезпечував ліками так звану "Донецьку народну республіку". Він завозив медикаменти з України через Росію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ліки постачалися, зокрема, в ті лікарні, де лежать та проходять реабілітацію бойовики. Підприємець керував бізнесом дистанційно з Донецька, а взяли постачальника, коли він приїхав на підконтрольну українській владі територію, щоб отримати з українського бюджету відшкодування ПДВ на суму майже 4 мільйони гривень. При цьому "податки та збори" горе-бізнесмен сплачував до так званого бюджету "ДНР", який і фінансує бойовиків.

Оперативники кажуть, що торгувати ліками для поранених терористів є вигідною справою – в бізнесмена в Донецьку залишився автомобіль Bentley, а у французькій Ніцці власна яхта. "Закуповував у Києві ліки, щомісячна середня сума становила 50 тисяч доларів, і постачав їх у "ДНР", у шпиталі – і гатив ціну в 5-6 різів дорожчу, ніж вони коштували в Україні. Формально ці ліки мали йти в одну з країн ближнього зарубіжжя, але через РФ  потрапляли в Донецьк", - розповіла речник СБУ Олена Гітлянська.

ВідеоЧоловік заробив на яхту та "Бентлі", забезпечуючи ліками "ДНР"

СБУ затримала підприємця, який поставляв ліки через Росію з Донецька. Взяли постачальника, коли він приїхав на підконтрольну українській владі територію. Медикаменти, ввезені до "ДНР", поставляли у лікарні, де лікуються та проходять реабілітацію бойовики. Продавав комерсант ліки і місцевим - у 4-5 разів дорожче.

Чоловік заробив на яхту та "Бентлі", забезпечуючи ліками "ДНР"

Залиште свій коментар

Вибір редакції