Один із них використовував форму співробітника Національної поліції.

Співробітники Служби безпеки України викрили двох громадян Росії за підривну діяльність проти нашої країни.

Прес-служба СБУ повідомляє, що один із затриманих розпочав активний пошук людей, які за гроші могли організувати акції протесту з блокуванням транспортних магістралей. Зловмисник також планував організувати «наметове містечко» під Міністерством освіти і науки, мешканці якого мали «протестувати» проти нового закону про освіту.

Затриманого росіянина видворили з України.

Під час відпрацювання інших членів групи співробітники СБУ з’ясували, що ще один громадянин Росії,  що тимчасово проживає в Дніпропетровській області, вночі 21 жовтня цього року на замовлення російської сторони спалив автомобіль, який належить родині одного з народних депутатів України.

Потім оперативники спецслужби задокументували спроби придбання росіянином зброї та отруйних речовин. Під час підготовки зловмисника до чергового злочину в столиці  його було затримано. У росіянина вилучили бойову гранату та холодну зброю. У районі Південного залізничного вокзалу також знайшли зроблену ним закладку з компонентами запалювання готовими до використання.

Щоб полегшити собі реалізацію злочинів, громадянин РФ використовував форму співробітника спецпідрозділу Національної поліції України. 

Нагадаємо, поліція Києва та області вже кілька днів працює в посиленому режимі. У столичному регіоні оголошено другий рівень терористичної небезпеки. Київ отримав синій код загрози – це означає, що існує підозра на підготовку теракту. Вищими є жовтий (коли є інформація про підготовку теракту та діє пропускний режим) і червоний (його оголошено в Криму і на Донбасі). 

ВідеоУ Київській області оголошено "синій" код терористичної загрози

 

Залиште свій коментар