Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Один із них використовував форму співробітника Національної поліції.

Співробітники Служби безпеки України викрили двох громадян Росії за підривну діяльність проти нашої країни.

Прес-служба СБУ повідомляє, що один із затриманих розпочав активний пошук людей, які за гроші могли організувати акції протесту з блокуванням транспортних магістралей. Зловмисник також планував організувати «наметове містечко» під Міністерством освіти і науки, мешканці якого мали «протестувати» проти нового закону про освіту.

Затриманого росіянина видворили з України.

Під час відпрацювання інших членів групи співробітники СБУ з’ясували, що ще один громадянин Росії,  що тимчасово проживає в Дніпропетровській області, вночі 21 жовтня цього року на замовлення російської сторони спалив автомобіль, який належить родині одного з народних депутатів України.

Потім оперативники спецслужби задокументували спроби придбання росіянином зброї та отруйних речовин. Під час підготовки зловмисника до чергового злочину в столиці  його було затримано. У росіянина вилучили бойову гранату та холодну зброю. У районі Південного залізничного вокзалу також знайшли зроблену ним закладку з компонентами запалювання готовими до використання.

Щоб полегшити собі реалізацію злочинів, громадянин РФ використовував форму співробітника спецпідрозділу Національної поліції України. 

Нагадаємо, поліція Києва та області вже кілька днів працює в посиленому режимі. У столичному регіоні оголошено другий рівень терористичної небезпеки. Київ отримав синій код загрози – це означає, що існує підозра на підготовку теракту. Вищими є жовтий (коли є інформація про підготовку теракту та діє пропускний режим) і червоний (його оголошено в Криму і на Донбасі). 

Відео У Київській області оголошено "синій" код терористичної загрози

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції