СБУ затримала організатора каналу нелегального постачання ліків до ОРДЛО

У схемі фігурує одно з фармацевтичних підприємств Харківської області.

Служба безпеки України ліквідувала канал поставок медикаментів на тимчасово окуповані терористами райони Донбасу. Організатором оборудки виявився житель Київської області, повідомляє прес-центр СБУ.

До схеми були залучені також оптовий постачальник ліків – одне з провідних фармацевтичних підприємств Харківської області. "Придбані медикаменти зловмисник перевозив до облаштованого складського приміщення в одному з населених пунктів Донеччини поблизу лінії розмежування. Потім він особисто перевозив ліки на тимчасово непідконтрольні Україні території", - повідомляють правоохоронці.

ВідеоФури з російським "гумконвоєм" заїжджають на окуповані території Донбасу

"Під час досудового розслідування співробітники Головного управління контррозвідувального захисту економіки та управління СБУ в Харківській області задокументували, що у так званих "ДНР/ЛНР" медикаменти реалізовувались через комерційні структури, які зареєстровані у псевдореспубліках та регулярно сплачують "податки" терористам", - повідомили у СБУ.

Фігуранта справи затримали під час підготовки спроби переправити через лінію розмежування чергову партію медикаментів. Йому повідомлено про підозру у фінансуванні дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України.

Залиште свій коментар