СБУ затримала замначальника митниці за газ RosUkrEnergo

В БЮТ дії СБУ називають незаконними і пов'язують їх з "кришуванням" компанії RosUkrEnergo з боку керівників СБУ.

Близько десятої години ночі співробітниками Служби безпеки України був затриманий заступник начальника відділу енергетичної митниці державної митної служби Тарас Шепітько.

Про це повідомив заступник голови фракції БЮТ Андрій Портнов.

Депутат Портнов називає дії СБУ незаконними і пов'язує з "особистим кришуванням компанії RosUkrEnergo з боку керівників СБУ України, які фактично є партнерами RosUkrEnergo".

За його словами, Шепітько було затримано в нічній час, що прямо заборонено Кримінально-процесуальним кодексом України.

"Завтра ми обов’язково викличемо в Раду в.о. голови СБУ пана Наливайченко та його першого заступника Валерія Хорошковського, які, за нашими даними, мають особисту зацікавленість у незаконному кримінальному переслідуванні співробітників митниці в інтересах компанії RosUkrEnergo. Абсолютно точно можу заявити, що вони понесуть за це персональну відповідальність", - заявив Портнов.

Крім того, депутат Святослав Олійник, який також прибув до СБУ, заявив, що групою депутатів ініційовано заяву про злочин до Генеральної прокуратури з метою притягнення до кримінальної відповідальності слідчого Вєргеєса Владислава Анатолійовича.

"Він перевищив службові повноваження при провадженні слідчих дій, зокрема, незаконне затримання в нічний час. Ми розраховуємо на швидку і ефективну реакцію Генпрокуратури, оскільки навіть мінімальна бездіяльність або зволікання можуть загрожувати національній безпеці України і продовжити тенденцію використання силових структур та правоохоронних органів в антидержавній діяльності", - заявив депутат.

Отримати коментарі від першого заступника голови СБУ та прес-секретаря СБУ не вдалося.

Читайте також:

Тимошенко наказала відібрати газ у RosUkrEnergo

УкрГаз-Енерго перевіряють

Наливайченко: Росія має лишатись осторонь!

До "вибивання" газових боргів залучать Генпрокуратуру
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: