Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ завадила провокації під польським консульством, яку замовила Росія

Молодики мали повісити та підпалити на шибениці опудало.

Службі безпеки України вдалося заблокувати провокацію, замовлену спецслужбами РФ.

По це повідомила прес-служба відомства.

Операція проводилася спільно із Нацполіцією.

Раніше повідомлялося, що провокація мала відбутися біля посольства Німеччини у Києві. Однак пізніше в СБУ уточнили, що метою хуліганських дій була будівля консульства Республіки Польща.

"Правоохоронці затримали 29 осіб, які за грошову винагороду в розмірі одна тисяча гривень кожному намагалися вчинити хуліганські дії біля будівлі консульства Республіки Польща. За задумом затриманого організатора акції, представники столичних спортивних клубів під виглядом молодіжної організації повинні були прибути до будівлі консульства та провести показову акцію із розлиттям червоної фарби, а також повісити та підпалити на театралізованій шибениці опудало", - повідомили у прес-службі.

провокаціz під польським консульством_2
СБУ

Дії хуліганів повинні були супроводжуватися націоналістичними вигуками, підпалом піротехніки та мали на меті розпалювання міжнаціональної ворожнечі, спрямованої на загострення українсько-польських взаємовідносин, підрив авторитету України на міжнародній арені.

У СБУ повідомили, що під час огляду автобуса та двох автомобілів, на яких прибули затримані, вилучено один травматичний та один газовий пістолети, холодну зброю, провокативні транспаранти та прапори, піротехніку (фаєри), макет шибениці.

Тривають невідкладні слідчі дії. 

Зауважимо, що відносини між Україною та Польщею потерпають саме через тему націоналізму, якою намагаються постійно маніпулювати. 

Зокрема, раніше активісти та представники польських націоналістичних організацій розібрали на кладовищі села Грушовичі поблизу Перемишля надгробний пам'ятник воякам УПА, який до цього вже плюндрувався вандалами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції