СБУ побачила кримінал у ЦВК

В СБУ стверджують, що Центрвиборчком "розбазарив" більше двох мільйонів гривень.

Служба безпеки України 21 жовтня порушила кримінальну справу за фактом використання бюджетних коштів в особливо великих розмірах усупереч їх цільовому призначенню окремими посадовими особами Центральної виборчої комісії.

Члени ЦВК
УНІАН
ЦВК можуть притягнути до відповідальності
Як сьогодні повідомили у прес-центрі СБУ, встановлено, що законом про внесення змін до бюджету на 2007 рік затверджено бюджетні призначення за програмою проведення позачергових парламентських виборів в сумі 365 млн. грн., серед яких 750 тис. грн. передбачено на закупівлю ЦВК послуг з підтримки, обслуговування та часткової модифікації єдиної інформаційної системи ”Вибори”.

Між ЦВК та комерційним підприємством було укладено угоду про надання послуг з підтримки, обслуговування та часткової модифікації програмного забезпечення ЄІАС ”Вибори” загальною вартістю робіт 2 млн. 990 тис. грн.

Незважаючи на відсутність дозволу Міністерства фінансів щодо проведення перерозподілу бюджетних призначень за бюджетними програмами, ЦВК виплатила зазначеному підприємству 2 млн. 990 тис. грн., незаконно використавши кошти, передбачені іншими статтями бюджету ЦВК.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: