СБУ завершила розслідування щодо 132 "посадовців" терористичних "ЛДНР"

Сепаратистам заочно повідомлено про підозру і оголошено в розшук.

Слідчими управлінь СБУ у Луганській та Донецькій областях завершено досудове слідство стосовно 132 "силовиків та посадовців" терористичних організацій "ДНР/ЛНР".

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Серед сепаратистів, звинувачених СБУ в скоєнні злочинів проти нацбезпеки України, 35 так званих "високопосадовців".

На Донеччині слідчі СБУ скерували до суду обвинувальний матеріал стосовно ватажка терористичного угруповання "Спарта" на прізвисько "Жога", який почав керувати бандою після ліквідації "Мотороли". Також було завершено досудове розслідування щодо "міністра МНС", "міністра доходів та зборів", "міністра юстиції", "міністра закордонних справ", "міністра та заступника міністра транспорту", "міністра спорту", "міністра культури", "голови центрального республіканського банку" та інших "посадовців" так званої "ДНР".

Тим часом у Луганській області слідчі направили до суду обвинувальні матеріали стосовно "начальника управління інфраструктури та дорожнього господарства міністерства інфраструктури та транспорту" терористичної "ЛНР". До цього було завершено досудове розслідування та спрямовано до суду обвинувальні акти стосовно "в.о. міністра" та "заступника міністра" так званого "міністерства інфраструктури та транспорту".

Псевдопосадовцям інкримінується вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) та ч. 2 ст. 258-5 (фінансування тероризму) КК України. 

Нагадаємо, нещодавно 38-річній уродженці Донецька, яка стала "міністром фінансів терористичної "ДНР" оголосили підозру у фінансуванні тероризмута вчиненні дій з метою зміни меж території та державного кордону. Під час досудового розслідування, було встановлено, що жінка у листопаді 2014 року добровільно вступила до лав терористів та обійняла посаду так званого "міністра".

На цій посаді вона здійснює фінансовий контроль за використанням так званих "бюджетних коштів, коштів державних бюджетних та позабюджетних фондів "ДНР", за рахунок яких, в свою чергу, фінансуються так звані "бюджетні установи", зокрема "установи силового блоку". 

Залиште свій коментар