Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ заявила, що інтерв'ю Гордона з Гіркіним та Поклонською були його власними ініціативами

СБУ заявила, що інтерв'ю Гордона з Гіркіним та Поклонською були його власними ініціативами

Інформація з записів вивчається співробітниками Служби.

Служба безпеки України заявила, що журналіст Дмитро Гордон самостійно визвався брати інтерв’ю у колишньої "прокурорки" окупованого Криму та одного з лідерів сепаратистів.

Служба, між тим, використає інформацію з відео, про це СБУ повідомляє у своїх соцмережах.

"Служба безпеки України повідомляє, що проведення інтерв’ю з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) є ініціативою журналіста Дмитра Гордона. Між тим, вся інформація, озвучена в цих інтерв’ю, вже детально аналізується співробітниками Служби на предмет її використання, як додаткових доказів захоплення Російською Федерацію території України та фактичного розв’язання війни на сході нашої держави", - йдеться у повідомленні.

Служба безпеки України повідомляє, що проведення інтерв’ю з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) є...

Опубліковано Служба безпеки України Вівторок, 19 травня 2020 р.

Нагадаємо, ввечері 18 травня активісти пікетували офіс Дмитра Гордона через інтерв'ю з терористом та військовим злочинцем Ігорем Гіркіним-Стрєлковим. Гордон опублікував 4-годинну розмову з бойовиком, який одним з перших прийшов зі зброєю на український Донбас.

Сам журналіст пізно ввечері опублікував відео, під час якого повідомив, що серія інтерв’ю із Гіркіним та колишньою "прокуроркою" Криму Наталією Поклонською були зроблені у співпраці із спецслужбами, а матеріали із розмов будуть передані до міжнародних судів.

Відео Реакція політиків на скандал з Гордоном: опозиція зажадала відкриття кримінальної справи

На скандал з Гордоном активно реагують не лише активісти, а й професійні політики. Опозиція вже зажадала від СБУ відкриття кримінальної справи. Більше про це - у прямому включенні з ВР.   

Реакція політиків на скандал з Гордоном: опозиція зажадала відкриття кримінальної справи

Залиште свій коментар

Вибір редакції