Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ здійснює понад 25 обшуків у підозрюваних в проведенні антиукраїнських акцій

У підозрюваних вилучили пропагандистські матеріали, зброю та вибухівку.

Співробітники Служби безпеки України проводять понад 25 санкціонованих обшуків у різних регіонах країни у осіб, які сприяють країні-агресору в проведенні антиукраїнських акцій.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook речниця СБУ Олена Гітлянська.

"Сьогодні (12 березня - прим.ред.) Служба безпеки України проводить понад 25 санкціонованих обшуків у різних регіонах України в осіб, які сприяють країні-агресору в проведені антиукраїнських акцій", - розповіла вона.

За словами Гітлянської, під час обшуків були вилучені пропагандистські матеріали, зброя, вибухівка та багато інших доказів підривної роботи проти нашої країни.

"На жаль, серед цих громадян є ті, хто має відношення до журналістського цеху, але приналежність до професії не може бути індульгенцією від законної відповідальності за антидержавницькі дії. Тому просимо вас не давати передчасні оцінки до оприлюднення всіх матеріалів", - додала вона.

Також речниця СБУ запевнила, що всі деталі обшуків будуть оприлюднені на сайті СБУ після завершення всіх необхідних процесуальних дій. 

Сьогодні Служба безпеки України проводить понад 25 санкціонованих обшуків у різних регіонах України в осіб, які сприяють...

Опубликовано Гітлянськой Оленой 12 марта 2018 г.

Залиште свій коментар

Вибір редакції