СБУ зняла російський прапор зі скелі в Криму

Бійці "Альфи" зняли зі скелі біля Севастополя російський та Андріївський прапори, вивішені на честь дня ВМФ Росії.

Співробітники спецпідрозділу СБУ "Альфа" зняли російський та Андріївський прапори в урочищі Ласпі в Севастополі. Їх на горі Іліяс-Кая встановили 24 липня представники кримського козацтва на честь Дня ВМФ Росії.

Про зняття прапорів прес-офіцер Ради отаманів Криму Юрій Першиков.

За його словами, кілька козаків знаходилися у цей момент біля гори, проте перешкоджати співробітникам СБУ не стали.

"Ми вважаємо, що наша задумка вдалася – прапори побачили, ми привітали моряків. Крим є і буде російською землею, а Чорноморський флот тут повинен залишатися", – сказав Першиков.

Раніше козаки Криму повідомляли, що виставили цілодобове чергування в районі гори Іліяс-Кая, щоб присікти можливу спробу співробітників СБУ зняти зі скелі Андріївський і російський прапори, вивішені на честь Дня ВМФ Росії.

"Майже одразу після того, як ми вивісили прапори, в українських спецслужб почалася сверблячка. З СБУ вже подзвонили севастопольському отаманові Анатолію Мареті (який в акції участі не брав), погрожували кримінальною справою за образу національного символу – українського прапора, що висів раніше на Іліяс-Каї, і вимагали зняти російський триколор. Мовляв, гаразд Андріївський прапор вивісили, а російський – це провокація", - розповів член Ради козаків, отаман козачого куреня Бахчисараю Сергій Юрченко.

Він повідомив, що перед акцією козаки спеціально сфотографували гору, на знімках видно, що українського прапора там не було. "Хто його до цього зняв – не наша справа. Хай шукають хуліганів", – відзначив Юрченко.

Читайте також:

РФ: висилка російського дипломата - новий недружній крок України

У Севастополі продавали фальшиві квитки на парад до дня ВМФ Росії

Кримські козаки вивісили на горі російський та Андріївський прапори

РНБО: дії Чорноморського флоту ставлять під загрозу безпеку України
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: