СБУ звітує Ющенку двічі на день без вихідних

Голова СБУ Валентин Наливайченко щодня о 8 ранку і 8 вечора надає письмову доповідь президенту, а щотижня - спікеру і прем'єру.

Служба безпеки України двічі на день звітує президенту Віктору Ющенку з усіх питань національної безпеки, які входять до компетенції СБУ.

"Щодня о восьмій ранку і восьмій вечора президентові надається письмова доповідь", - повідомив голова відомства Валентин Наливайченко.

"Я сьогодні вранці був на Банковій і залишив доповідь, яка у президента вже зараз - на цей час - на столі. І далі він визначає завдання на сьогодні, на тиждень або на місяць - залежно від того, де він бачить важливі моменти для безпеки людей або України", - розповів він.

За словами Наливайченка, окрім обов'язкових звітів, Ющенко також може протягом дня викликати представників СБУ та надати те чи інше завдання.

"Тобто керівництво Службою безпеки президент здійснює щоденно, і в мене з цим проблем немає. Навпаки, є повне розуміння, є досить вимогливий стиль роботи - повірте мені, незалежно від часу або від того, вихідний це чи робочий день, президентові надається структурована інформація: енергетична безпека держави, вся інфраструктура, всі сховища, стан їх захищеності, захист прав громадян, - все це присутнє у щоденній доповіді", - зауважив глава СБУ.

Крім того, додав Наливайченко, щотижня СБУ надає письмовий звіт спікеру Верховної ради, голові профільного комітету з питань національної безпеки і оборони, прем'єр-міністру і секретарю Ради національної безпеки і оборони.

Читайте також:

СБУ: Ющенко не вивозив антикварні цінності до Канади

Луценко натякнув, що в керівництва СБУ немає вищої освіти

Академію СБУ хочуть назвати іменем Шухевича

СБУ заборонила екс-депутату називати Україну "Окраиной"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: