Щасливе падіння: у Дніпрі дитина пролетіла 5 поверхів і не зазнала серйозних травм

Дівчинку врятував навіс над під'їздом.

У Дніпрі 3-річна дитина впала з 5-го поверху і не просто вижила, а навіть не ушкодила жодного життєво важливого органа. Хоча поки що дівчинка в реанімації, але найближчим часом її можуть перевести до звичайного відділення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Падіння пригальмував навіс над стоматологічним кабінетом, точніше опале листя, яке восени полінувались прибрати. Воно пом'якшило удар. "Визирає з нашого даху дитина вся скривавлена – маленька, три рочки. Добре хлопець навпроти стояв із драбиною – притягнув драбину", - розповіла адміністратор стоматологічного кабінету Тетяна Федоренко.

ВідеоУ Дніпрі трирічна дитина впала з п'ятого поверху на дах стоматологічного кабінету

Травмовану дитину швидка забрала в обласну дитячу лікарню. Медики діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс мозку та численні забої, але не виявили нічого, що могло б загрожувати життю дитини – змін у мозку, розриву внутрішніх органів. "Народилася в сорочці. Ми сподіваємося на одужання", - каже завідувач відділенням реанімації Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Олександр Лацинський.

Мати Марійки крізь сльози розповідає, що залишила дитину в кімнаті буквально на хвилину, а вікно було зачинене. Коли повернулася і не побачила Марійки, навіть не уявляла, що донька змогла його відчинити. "Ніде дитини немає. Маша! Маша! Навіть думки не було. А потім: ну, а раптом? Відчиняю вікно – лежить. Жах", - крізь сльози розповіла Ольга. І тепер має намір не випускати донечку з поля зору ані на мить. "Ні на що неможна сподіватися: ні на які жалюзі, ролети, засувки – тільки решітки залізні", - вважає вона.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Залиште свій коментар