Ще один вихідець з Донецька отримав посаду в Криму

Підприємство "Кримтролейбус" очолив колишній керівник донецької компанії "Будіндустрія".

У керівництві Криму відбулась кадрова ротація. Генеральним директором підприємства "Кримтролейбус" призначено вихідця з Донецька Івана Ванханена.

Як повідомив колишній керівник підприємства Юрій Космачевський, він залишив займану посаду за власним бажанням.

За його словами, посаду гендиректора обійняв колишній перший заступник міністра транспорту і зв'язку Криму Іван Ванханен.

"Об'єктивних причин змінювати вектор розвитку підприємства, на мій погляд, немає. Я думаю, що в нового керівництва є усі шанси і підстави продовжити цю роботу, тим більше що вже оголошений тендер на закупівлю тролейбусів", - зазначив Космачевський.

Про свою подальшу діяльність він повідомив, що повернеться до колишньої роботи. "Я як займався проектами по кредитному управлінню підприємствами, власне кажучи, і продовжуватиму ними займатися. Я вільна людина, підприємець і відкритий для будь-яких цікавих комерційних пропозицій", - зауважив він.

Іван Ванханен був призначений першим заступником міністра транспорту і зв'язку Криму в травні поточного року. До цього з квітня 2001 року по квітень 2010 року обіймав посаду голови правління ЗАТ "Будіндустрія" (Донецьк).

Зазначимо, у керівництві кримської автономії працюють чимало вихідців з Донбасу. Зокрема, головою Ради міністрів Криму став екс-мер Макіївки Василь Джарти. А головою кримської міліції у березні призначили Олександра Просолова, який з 2008 року очолював міліцію міста Макіївка.

Читайте також:

Новий співробітник податкової недавно мав проблеми з цим відомством

Шуфрич пояснив, чому призначив сина Герман заступником міністра

Азаров влаштував сина Симоненка на престижну посаду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: