Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще одна 11-річна дівчинка не повернулась додому на Вінничині

У поліції припускають, що Ангеліна просто втекла із дому

На Вінничині зникла 11-річна Ангеліна Макарова з міста Калинівка, яка учора перед обідом вийшла з дому і досі не повернулася, йдеться в ТСН.19.30.

Відомо, що дитина доїхала до обласного центру, її зафіксували камери спостереження автовокзалу, а згодом її бачили у середмісті - розмінювала гроші. У поліції припускають, що Ангеліна просто втекла із дому, адже зібрала речі першої потреби, потай узяла гроші їх у  мами.

Орієнтування розіслано патрульним по всій країні. Дівчинка була одягнена у рожеву футболку, спідницю до колін, при собі мала рожевий рюкзак. "Дівчинка підготувала ретельно речі, рюкзак, взяла кошти в мами - це свідчило, що вона зібралась десь у подорож. Перевірили камери і більше не зафіксували її, можливо, вона з цього вокзалу далі поїхала, а можливо, десь в обласному центрі. Ми не припиняємо пошуків", - заявила речниця поліції Вінниччини Анна Олійник .

ВідеоНа Вінниччині зникла 11-річна Ангеліна Макарова

Дитина з міста Калинівка учора перед обідом вийшла з дому і досі не повернулася. Відомо, що дівчинка доїхала до обласного центру - її зафіксували камери спостереження автовокзалу. Згодом її бачили у середмісті - розмінювала гроші. У поліції припускають, що Ангеліна просто втекла із дому.  

На Вінниччині зникла 11-річна Ангеліна Макарова

На Одещині п'яту добу шукають 11-річну дівчинку. Дарина Лук'яненко зникла в четвер, серед білого дня, по дорозі до танцювального гуртка в селі Іванівка. Востаннє її зафіксувала камера відеоспостереження о другій дня, і відтоді її ніхто не бачив. Пошуки тривають цілодобово, близько півтисячі людей прочісують лісосмуги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції