Ще в одному українському місті суттєво здорожчає проїзд: де і яка буде ціна

Ще в одному українському місті суттєво здорожчає проїзд: де і яка буде ціна

Фото: УНІАН

Замість 6 гривень доведеться платити 10 гривень за проїзд у маршрутках Вінниці.

У Вінниці від 1 червня 2021 року здорожчає проїзд у маршрутних таксі від 6 до 10 грн. На цьому наполягали перевізники, причина у піднятті цін на усі складники тарифу.

Про це повідомили у пресслужбі міської ради Вінниці.

Так, на підняття цін вплинуло подорожчання пального, комплектуючих та збільшення розміру "мінімалки". Серед причин подорожчання називають також значне падіння пасажиропотоку (на 62,1%), яке виникло внаслідок запровадження карантину через пандемію.

Крім того, на нічному маршруті і тих, які курсують до приєднаних до Вінниці громад, тариф підвищили до 12 грн.

Перевізники обіцяють здійснювати безкоштовні перевезення деяких пільгових категорій населення, а школярів до 6 класу під час навчання - за пів ціни.

У міськраді нагадали, що тарифи у маршрутному таксі були встановлені ще у 2018 році і сягали 5-6 грн залежно від маршруту, а також 8 грн за проїзд у нічному маршруті.

Як зазначається, процедура перегляду тарифу на проїзд в маршрутках розпочалася понад місяць тому. Місцеві мешканці мали можливість протягом місяця долучитися до обговорення та направити свої пропозиції або зауваження. Обговорення тривало до 19 квітня.

Як повідомлялося, у Київському метрополітені заговорили про підвищення вартості проїзду до понад 20 гривень. Там вважають, що економічно обґрунтований тариф на 2021 рік - 21,05 гривні.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Від травня у Кривому Розі проїзд у всьому комунальному транспорті безкоштовний

Від травня у Кривому Розі проїзд у всьому комунальному транспорті безкоштовний

Повʼязані теми:

Наступна публікація