Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Що пити у спеку для відновлення балансу. Дієві поради дієтолога

Щоденна норма рідини - 30 мілілітрів на один кілограм вашої ідеальної ваги.

Після періоду дощів Україну випробовує спека, яку українці активно запивають різноманітними напоями як хмільними, так і безалкогольними. У хід іде все - від простої води до міцного алкоголю, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Поки температура бере нові висоти, діти займають фонтани. Водні процедури для них - найкраща розвага. Дорослі такого дозволити собі не можуть, тож охолоджуються напоями.

Дієтолог Олександр Кущ стверджує, що квас багатий на вітаміни групи B, які зникають під час спеки. Ба більше, майже таке саме за вітамінами й пиво, але головне - знати міру.

Найкращий напій у спеку, каже дієтолог - джерельна вода. В ідеалі - тала. Але в місті таку майже не знайти. Тож потрібно ставити хороші фільтри. За десяток кілометрів від столиці своїм колодязем пишається Лідія Максимівна. Жінка радить пити березовий сік, просту воду і компот. Спеціалісти же говорять, що втамувати спрагу можна, якщо не додавати цукру.

Популярності також набули лимонади. Наприклад, огірковий. У шейкері потрібно лише збити кригу, огірок, лимонний фреш і цукровий сироп, і додати газованої мінералки.

Лікарі нагадують, що щоденна норма рідини - 30 мілілітрів на один кілограм вашої ідеальної ваги. У спеку можна пити навіть більше однаковими порціями протягом доби. Головне - не забувати, що алкоголь лише зневоднює організм.

ВідеоПорятунок від спеки: які напої найкраще втамовують спрагу та бережуть здоров'я

Після періоду дощів Україну випробовує спека, яку українці активно запивають різноманітними напоями - як хмільними, так і безалкогольними. У хід іде все - від простої води до міцного алкоголю. ТСН вирушила у народ дізнатися, хто як утамовує спрагу, а за одно попитала лікарів - як правильно це робити без шкоди для здоров'я. Практичні поради – у сюжеті.

Порятунок від спеки: які напої найкраще втамовують спрагу та бережуть здоров'я

Залиште свій коментар

Вибір редакції