Що повинні знати компанії-рекламодавці у зв'язку зі змінами законодавства про піратство: незнання не звільняє від відповідальності

15 червня відбудеться захід, у рамках якого буде розглянуте питання - що повинен знати рекламний ринок у зв'язку зі змінами законодавства про піратство.

Нещодавно на законодавчому рівні в Україні відбулися зміни, які мають вплив на кожну компанію, що розміщує рекламу в онлайн-просторі. Іноді менеджер несвідомо робить маркетингові кроки, не замислюючись над тим, до яких наслідків це може призвести. Іноді директори не знають, що їх реклама розміщена на піратських ресурсах. Але у сьогоднішніх реаліях відповідальність за це нести саме керівнику. Як не допустити цього? Як захистити себе від "солодкої" співпраці з ненадійними партнерами?

15 червня Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК), Українська Антипіратська Асоціація (УАПА), Європейська бізнес асоціація (ЕBA) та Ініціатива "Чисте небо" запрошують вас відвідати захід  "Що повинен знати рекламний ринок у зв'язку зі змінами законодавства про піратство: незнання не звільняє від відповідальності" та разом обговорити безпечну модель співпраці.

Програма заходу складається з наступних блоків та питань:

З 10:00 до 11:30

  • Міжнародний досвід боротьби з онлайн-піратством, і як це стосується України
  • Політика Європейського Союзу по відношенню до порушення інтелектуальної власності
  • Які зміни відбулись в українському законодавстві та який це має вплив на рекламодавців та агентства
  • Новий сервіс для рекламодавців
  • Хто робить моніторинг розміщення реклами на піратський сайтах
  • Розміщення реклами в Інтернет – як не потрапити у піратську пастку

З 11:30 до 13:00

  • Круглий стіл для рекламодавців "Як захистити себе?".

Місце проведення: Hub 4.0 (пров. Ярославський, 1/3), зал Evolution.

Контакти для реєстрації ЗМІ: Марина Гриценко, m.grytsenko@1plus1.tv, тел: 098 829 68 45

Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК)– громадська організація, яка об'єднує рекламодавців, рекламні та маркетингові агентства,  ЗМІ.

Українська Антипіратська Асоціація (УАПА)–громадська організація основною метою якої є задоволення законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів своїх членів, сприяння забезпеченню захисту авторського права і суміжних прав членів Асоціації та створенню умов щодо посилення в Україні охорони прав на інтелектуальну власність, а саме: аудіовізуальних та інших творів.

Європейська бізнес асоціація (ЕBA) заснована у 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні та об'єднуючи більш ніж дев'ятсот компаній являючись однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку. Діяльність спрямована на те, аби дати своїм компаніям-членам можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Ініціатива "Чисте небо" створена у2013 році з метою розвитку в юанеті легального аудіо-візуального продукту і боротьби з сайтами, які розповсюджують у мережі контент з порушенням права інтелектуальної власності. Її засновниками стали чотири найбільші медіа групи України – 1+1 Медіа, StarLightMedia, Медіа Група Україна та Inter Media Group. 

Залиште свій коментар