Що Україну очікує в 2016-му. Прогнози від астролога, таролога, нумеролога, віщуна та справжньої вогняної мавпи

Орангутан Магда напророчила парламентські вибори в наступному році.

До нового високосного року лишилось усього чотири дні і ми усі ставимо собі запитання, що ж принесе нам 2016-й – рік вогняної мавпи. ТСН.Тиждень запитала у тих, хто має знати відповідь – астрологів, тарологів і віщунів. І найцікавіше – підготували новорічний сюрприз – неймовірне гадання з головною володаркою цього року – вогняною мавпочкою.

Цілитель 88-річний дід Михайло живе під самим Чорнобилем. На запитання, що буде з українцями в майбутньому відповів, що працює сам вдень і вночі, і натякнув – українцям лінощі заважають.

Таролог Лілія Романова розклала карти ТАРО та намагалася дізнатися, чи закінчиться у наступному році війна на Донбасі.

"Центральна карта – карта дому. Як повна чаша. Вона у нас у покращеному становищі і це говорить про те, що мир до нас іде і ми це можемо відчути. Допомагає нам у цьому те, що сусіди, які нам це зробили, будуть ослаблені і їм буде не до нас", – говорить таролог Лілія Романова.

Те, що Україна встає на шлях змін, показала і нумерологія.

"2016 рік – якщо додати всі цифри, то отримаємо 9. Остання цифра. Цей рік для всієї землі – рік змін. Причому таких, коли щось викидається, закриваються двері в попередній світ, життя, ставляться крапки над "і", – зазначає таролог Лілія Романова.

ВідеоЩо принесе нам рік Вогняної Мавпи

Те саме підтвердила і планетник з Одеси. Вона називає астрологію наукою точною, а тому й вірить їй, як математиці.

"Для України дуже важливими будуть емоції, почуття і прояв тих емоцій та почуттів у соціумі. Це гармонія всередині себе, в навколишньому світі", – говорить астролог Ніна Ляхова.

Головна провидиця 2016 року – орангутан Магда, що живе в зоопарку під Києвом, – також допомагала передбачити майбутнє. Їй запропонували по три варіанти (фрукти) відповідей на кожне з трьох запитань. Який фрукт обирала – така й відповідь-прогноз. На запитання, чи буде безвізовий режим в України з Євросоюзом, обрала відповідь: "Так, поїдете без віз на мою батькіщину". Відповідь на запитання, яким буде курс долара в наступному році, – "краще не питайте, який у нас курс буде". Мавпочка також напророкувала парламентські вибори в 2016-му.

Цьому мавп'ячому ворожінню, звичайно, можна не вірити. А от чи справдяться прогнози наших віщунів, дізнаємось уже скоро. Але зрозуміло одне: треба наполегливо працювати, мати оптимізм і, звичайно, почуття гумору, бо за цим усім стежитиме червона мавпа.

Кореспондент ТСН Юлія Панкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: