Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Що змінить вбивство Гандзюк – сьогодні у "Праві на владу"

Сьогодні о 22.30 у прямому ефірі суспільно-політичного шоу "Право на владу" на 1+1 говоритимуть про те, хто замовляє розправи над активістами в Україні, та чому більшість цих злочинів залишаються безкарними.

4 листопада після трьох місяців лікування від хімічних опіків померла радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк. 31 липня її облили концентрованою сірчаною кислотою. Розправи з активістами по всій Україні нагадують справжнє полювання. З 2017 року жертвами таких нападів стали 55 активістів, п’ятеро з них загинули. Під час сьогоднішнього випуску "Право на владу" ведучі Наталія Мосейчук та Сергій Іванов спробують з’ясувати, як змінить Україну смерть Катерини Гандзюк, та чи піде у відставку генеральний прокурор. В обговоренні візьмуть участь генпрокурор Юрій Луценко, віце-спікер Оксана Сироїд, народні депутати Сергій Алєксєєв, Ігор Луценко, Віктор Бондар, Тетяна Чорновол. До розмови також долучиться міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, який близько знав Катерину, та інші. Початок програми о 22.30 на каналі 1+1.

Нагадаємо, у новому сезоні суспільно-політичне ток-шоу "Право на владу" розширило формат і переїхало до нової студії. Проект фокусується не тільки на політиці, але і на соціальних темах. В програмі змінено підхід до формування головних учасників ефіру – в ній немає чіткого поділу на політиків та експертів. Тепер в ній 8 рівноцінних дійових осіб. Також змінилися ролі ведучих. Наталія Мосейчук працює з гостями в студії, а Сергій Іванов концентрується на факт-чекінгу висловлювань політиків. В цьому напрямку команда "Право на владу" співпрацює з порталом "Слово і діло". У прямому ефірі ведучий може перервати дискусію, натиснувши на "кнопку брехні", що буде свідчити про те, що обіцянки політика розходяться з його діями.  

Дивіться ток-шоу "Право на владу" щочетверга о 22:30 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції