Що знадобиться у відпустці та як все це компактно спакувати у валізу. Інфографіка

Особливої уваги варто приділяти аптечці, адже ви можете подорожувати до країн, де не легко буде знайти звичні для вас ліки.

Завтра у відпустку, а валіза ще не зібрана? Без паніки. Ми допоможемо вам швидко й ефективно зібрати речі, зекономити простір у валізі й нічого не забути. Найперше - відмовляйтесь від "некомплектного" одягу, який не поєднуються із іншими речами, сумкою чи взуттям.

Також варто зазирнути на сайт готелю, в якому ви будете відпочивати. Якщо в номері є фен, навіщо брати власний? Якщо готельєр забезпечить вас капцями і халатом – також використайте цей шанс заощадити місце у валізі. Та сама історія з шампунями.

Не менш важливо - правильно зібрати косметичку. Її краще брати з матеріалу, який легко миється та чиститься. Аби все не розлилося, застосовуйте подвійне пакування.

Також не забувайте про ліки, які вам можуть знадобитися у дорозі. Адже ви можете подорожувати до країн, де нелегко буде знайти звичні для вас пігулки. Окрім того, зміна звичного раціону харчування може спровокувати шлунково-кишкові розлади, тому сорбенти та протидіарейні варто обов’язково тримати в аптечці.

http://apsorbin.com.ua

Власне, як все необхідне покласти до валізи - дивіться детальніше на нашій інтерактивній інфографіці:

*Листок-вкладення до дієтичної добавки Апсорбін саше

Окремо хочемо зазначити, відмовляйтесь передусім від "некомплектного" одягу, який не поєднуються із іншими речами, сумкою, взуттям.  А до валізи речі скручуйте трубочкою. Експерти запевняють, що так вони менше мнуться і менше займають місця.

ВідеоЯк провезти жакет у валізі і не зім'яти його

І насамкінець, без нагальної потреби не беріть із собою на екскурсії оригінали документів. Паспорти після приземлення краще зачинити у сейфі готельного номера, а при собі тримати ксерокопії.

ВідеоЯк скласти валізу так, щоб усе вмістилось

Також перед поїздкою відскануйте документи та надішліть їх собі електронною поштою. В такому разі навіть якщо загубите всі документи, працівникам консульства буде легше допомогти вам повернутися додому.

ВідеоЯк підготувати одяг для складання у валізу

Залиште свій коментар

Вибір редакції