"Щоб ці вбивці своєю кров'ю захлинулись". Донька вбитої Ноздровської вказала на підозрюваних

"Щоб ці вбивці своєю кров'ю захлинулись". Донька вбитої Ноздровської вказала на підозрюваних

Дата публікації
Перегляди
31к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Щоб ці вбивці своєю кров'ю захлинулись". Донька вбитої Ноздровської вказала на підозрюваних

Фото: Facebook/Ірина Ноздровська

Тіло правозахисниці знайшли в річці на Київщині.

Головна версія слідства щодо вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської - професійна діяльність, найімовірніше - головна справа, якою жінка займалась і щодо якої неодноразово чула погрози. Йдеться про смертельний наїзд на її сестру. Тоді за кермом був Дмитро Росошанський, дядько якого на той момент очолював Вишгородський суд. Свідки стверджували, що водій був у стані наркотичного сп'яніння. Ірина домоглася, щоб його посадили у в'язницю на 7 років.

Сама вона зникла за два дні до Нового року, а вчора її знайшли мертвою - у річці на Київщині. Про це йдеться у сюжеті програми ТСН.19:30.

Сьогодні, 2 січня, близько сотні людей зібрались під головним управлінням Нацполіції у Київській області з вимогою чесного розслідування, справедливого покарання, і навіть відставки поліційного керівництва. Керівник обласної поліції намагається вгамувати натовп - не вдається.

Поки несли справний гучномовець для керівника, поліцейський пояснює ТСН, що наразі слідство на стадії проведення і призначення експертиз. А попри погрози родині загиблої, охорону їм не надали.

"Якщо надійде така заява від батьків, ми одразу виставимо охорону для її сім'ї. Без заяви – ні", - пояснив начальник Київської обласної поліції Дмитро Ценов.

Зрештою став у пригоді мікрофон добре підготовлених активістів.

"Наразі зараз на місці, де ми знайшли тіло, проводять додатковий огляд", - пояснює натовпу Ценов.

"Це ж маразм! Жодна людина, яка погрожувала, не допитана. Зрозуміло, що це замовне вбивство, що великі кошти за це заплачені, зрозуміло, що вели Ірину, що прослуховували", - каже організатор акції Лідія Гончаренко.

Але хтось із нашивкою батальйону "Донбас" раптом перебиває. Виникає штурханина. Зрештою, спеціальні люди розводять нападника з потерпілим керівником поліції і той запрошує ініціативну групу до себе. Обіцяє прозвітувати про розслідування за два тижні.

Слідство вважає, що правозахисницю Ноздровську вбили через професійну діяльність

Слідство вважає, що правозахисницю Ноздровську вбили через професійну діяльність

Далі активісти йдуть до Генпрокуратури з вимогою взяти на контроль резонансне вбивство. Там їх почули:

"Ми будемо дуже вдячні небайдужим громадянам, які мають хоч якісь дані або інформацію з приводу загиблої, її діяльності. Просимо повідомляти для того, щоб можна було сконструювати повну картину, як все відбувалося. І як можна скоріше знайти вбивць".

ТСН перевірила, чи працює поліція на місці трагедії. Поліція рапортує, що допитано 50 осіб, зібрані всі речові докази з місця, де вчора знайшли тіло Ірини Ноздровської. Утім жодної живої душі на місці трагедії знімальна група не побачила, не кажучи вже про кінологів та поліцейських.

18-річна донька Ірини підозрює, хто міг вбити її маму.

"Це може бути помста. Її тримали, а потім вени перерізали і скинули в річку. Вони хотіли, щоб вона підписала документи, що не має до них ніяких претензій", - говорить Анастасія Ноздровська.

Вона каже, що один із тих, хто погрожував її родині, – їхній сусід.

"Від нього погрози надходили постійно. Це, виходить, наш сусід. Він сидів у в'язниці. Він погрожує моїм батькам, бо його друг – Росошанський", - каже дівчина.

Але той заперечує, бо бачив сусідку востаннє на засіданні суду, на якому його приятеля відправили у СІЗО.

"29-го чи 27-го числа на суді був. Востаннє її бачив", - виправдовується сусід.

Після загибелі мами в Анастасії лише одне бажання:

"Я хочу, щоб ці вбивці своєю кров'ю захлинулись".

Дівчина каже, що тих, кого вона підозрює, не допитували. З будинку, де жив Росошанський, справою якого і займалася Ірина Ноздровська, до ТСН ніхто не вийшов.

Ольга Василевська

Наступна публікація