"Щоб краще зрозуміли потреби людей". Зеленський закликав урядовців відвідати шахтарські містечка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент закливав приділяти більше уваги проблемам регіонів України.

Президент України Володимир Зеленський закликав представників уряду відвідати шахтарські містечка, щоб краще зрозуміти потреби регіонів.

Про це 25 лютого повідомили в пресслужбі Офісу президента.

За словами Зеленського, уряж має приділяти більше уваги проблемам регіонів України, зокрема шахтарським містечкам.

"Тому давайте підготуємо поїздку до всіх цих шахтарських містечок. Але з планом, щоб нам людям нормально в очі дивитися", – сказав він.

Він додав, що до підготовки цих поїздок можна також залучити представників великих енергетичних компаній, таких як ДТЕК.

"Побачимо, яка кількість людей там живе, яке там повинно бути підприємство. Це може бути і приватне підприємство, тому що там люди з шахтарських містечок, у яких є голова й руки. І з цим планом, що ми можемо там побудувати, приїдемо до цих містечок і побачимо, який там стан шкіл, садочків", – додав він.

Як повідомлялося, у листопаді президент України Володимир Зеленський заявив про погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям на загальну суму 1 млрд грн. Тоді свої зарплати отримали гірники Луганщини, Волині та Львівщини.

Згодом Кабмін відзвітував, що спрямував понад 322,6 млн грн для виплати заробітних плат шахтарям.

Відео 4 місяці без зарплати: шахтарі "Краснолиманської" копальні влаштували акцію відчаю

Шахтарі копальні "Краснолиманська" у Донецькій області принесли до міськради міста Покровськ каністри з бензином. Ланцюгами вони прив’язалися разом з цими каністрами до поручнів держустанови. Переконують, що на такий вчинок пішли від безвиході, адже вже 4 місяці вони не отримують зарплатні.    

4 місяці без зарплати: шахтарі "Краснолиманської" копальні влаштували акцію відчаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції