Щороку напередодні 8 Березня браконьєри вирізають мільйони підсніжників

Підсніжники вже внесені в Червону книгу України.

Щороку браконьєри вирізають приблизно 22 мільйони підсніжників. Це ставить під загрозу існування рослин. Підсніжники вже внесені в Червону книгу України.

Про це йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

За словами екологів, браконьєри щороку вирізають мільйони підсніжників. Особливо рослини страждають перед 8 Березня, коли ці квіти продаються найкраще. З 7 по 9 березня продається майже 90% підсніжників.

Однак, продавчиня Тетяна Мефодіївна не згодна з думкою екологів. За її словами, у лісі повно підсніжників, і лише один з видів занесений до Червоної книги. Проте, усі три види вважаються рідкісними та занесені до Червоної книги України.

Крім того, за словами експертів, навколо Києва підсніжники вже майже не ростуть. Зазвичай їх привозять із Київської, Вінницької та Житомирської областей.

Зазначимо, Закон України передбачає штраф від 20 до 250 гривень за незаконний продаж цього рідкісного виду рослини. А природоохоронці проводять спеціальні рейди. Але навіть такі заходи не зупиняють браконьєрів. Тому екологи закликають українців перестати купувати квіти, занесені до Червоної книги.

Залиште свій коментар

Наступна публікація