Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Sea Breeze-2018: Порошенко розповів про головні цілі військових навчань у Чорноморському регіоні

Такі спільні навчання сприяють досягненню ВМС України сумісності із флотами держав-членів НАТО.

Україна має докласти максимум зусиль для швидкого відновлення дієздатності своєї морської оборонної компоненти і бути готовою до спільних з партнерами дій.

Про такі головні цілі у Чорноморському регіоні написав президент України Петро Порошенко у Twitter.

"Безумовно, такі спільні навчання, як Sea Breeze 2018, сприяють досягненню ВМС України сумісності із флотами держав-членів НАТО та відродженню військово-морського потенціалу нашої держави", - зазначив він.

Також Порошенко привітав учасників багатонаціональних навчань Sea Breeze 2018 – українських воїнів, які разом з військовослужбовцями з 19 країн-членів НАТО і партнерів на морі й під водою, на суходолі і в повітрі ефективно відпрацьовують морську операцію з безпеки у кризовому регіоні.

9 липня в Україні стартували масштабні військові навчання Sea Breeze. Навчання Україна організовує разом із США. Протягом двох тижнів в Одеській та Миколаївській областях відбуватимуться маневри військових із різних країн.

Нагадаємо, Росія стискає кільце навколо Азовського моря. За два місяці в акваторію агресор доправив 18 військових кораблів, затримано десятки українських суден. При цьому Київ закликає ввести санкції щодо російських портів у Чорному морі у відповідь на затримання Росією суден, що йдуть в українські порти. Народні депутати планують розірвати договір з Росією про спільне використання Азовського моря і Керченської протоки.

ВідеоПід час військових навчань Sea Breeze штаб вперше керуватиме маневрами з моря

На Одещині й Миколаївщині проведуть навчання військових з 19 країн. Міжнародні навчання Sea Breeze розпочинаються сьогодні в Україні. Протягом двох тижнів на Одещині й Миколаївщині відбуватимуться маневри військових з 19 країн. Разом із Києвом навчання організовує Вашингтон. 

Під час військових навчань Sea Breeze штаб вперше керуватиме маневрами з моря

Залиште свій коментар

Вибір редакції