Секретаріат попереджає губернаторів

Балога попереджає губернаторів про необхідність виконання указів президента щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору.

Ющенко-Балога
УНІАН
Віктор Балога попередив губернаторів про відповідальність за невиконання президентських указів.
Глава Секретаріату президента України Віктор Балога наголошує, що дисциплінарні стягнення за невиконання указів глави держави є неминучими.
 
Про це йдеться у коментарі Балоги, розміщеному на офіційному сайті глави держави

Глава Секретаріату назвав цілком справедливими і своєчасними дисциплінарні стягнення стосовно окремих обласних керівників за незадовільне виконання президентського указу про підготовку заходів до 75-х роковин Голодомору. 

За словами Балоги, під час засідання Координаційної ради з підготовки церемоній вшанування жертв геноциду українського народу главою держави було виявлено кричущу байдужість до цієї справи деяких регіональних високопосадовців. 

"Президентові намагалися пустити пил в очі, але ця спроба була марною. Його критика, висловлена у Харкові на адресу обласних начальників, не зависла у повітрі: оголошені сьогодні догани мають стати відчутним щепленням від апатії", - підкреслив чиновник.
 
Балога зауважив, що тема Голодомору надзвичайно болісна і для Президента, і для всього українського народу. 

"Безвідповідальне ставлення регіональної влади до підготовки жалобних заходів викликало у глави держави цілком зрозуміле невдоволення. У питанні, яке стосується всієї нації, всієї країни не може бути нехлюйства. Потрібно провести великий обсяг копіткої роботи, аби трагічна сторінка української історії була глибоко вивчена, а невинні жертви Голодомору належно вшановані", - підкреслив чиновник.
 
Водночас керівник Секретаріату президента застерігає голів ОДА від імітації роботи з підготовки заходів до роковин Голодомору. 

"Будь-яка показуха чи фальш обернуться адекватними кадровими рішеннями. Трагедія народу – це не привід для гучних звітів і хизування досягненнями. Біль і горе тих жорстоких років має бути усвідомлена нинішніми та майбутніми поколіннями українців. Робота у цьому напрямку не обмежується разовими акціями і категорично не може бути предметом піару", - наголосив глава Секретаріату президента. 

Балога також зауважив, що підготовка до відзначення роковин Голодомору стоїть окремими пунктом порядку денного президента. Віктор Ющенко прискіпливо контролює весь комплекс заходів – пошукових, наукових, організаційних, інформаційно-просвітницьких – з цього питання. 

Віктор Ющенко
УНІАН
Претензії до губернаторів пов'язані з невиконанням указу президента щодо заходів, присвячених річниці Голодомору в Україні.
"Якщо чиновники дозволять собі зневажливо ставитися до президентських директив і настанов, то лише доганами не обійдуться", – попередив глава Секретаріату.

Нагадаємо, 26 жовтня, президент України Віктор Ющенко оголосив догану губернаторам Донецької області Володимиру Логвиненку, Запорізької – Євгену Червоненку, Одеської - Івану Плачкову та Херсонської - Борису Сіленкову.
 
Згідно з відповідним указом, догану чотирьом головам обласних державних адміністрацій оголошено за значні недоліки в роботі з виконання указу президента "Про заходи у зв`язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932–1933 років в Україні", виявлені під час другого засідання Координаційної ради з підготовки заходів у зв`язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932–1933 років в Україні, яке відбулося 23 жовтня в Харкові.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: