Секретаріат президента боїться гніву "Газпрому"

У президента побоюються, що у разі недосягнення домовленостей між Тимошенко та Путіним, "Газпром" в кінці року висуне "Нафтогазу" багатомільйонні претензії.

Секретаріат президента не виключає, що "Газпром" наприкінці 2009 року може висунути претензії "Нафтогазу" щодо недобору законтрактованого обсягу газу.

Про це заявив сьогодні, 27 квітня, на брифінгу уповноважений президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

За його словами, той факт, що "Газпром" не висував таких претензій за підсумками I кварталу 2009 року, свідчить про порозуміння між сторонами. Водночас Соколовський додав, що претензії можуть бути висунуті, якщо прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не врегулює це питання під час візиту до Москви.

Нагадаємо, сьогодні Тимошенко повідомила, що під час зустрічі з прем'єром Росії Володимиром Путіним вона спробує його переконати зменшити постачання газу до України.

Нагадаємо, у пресі декілька разів з'являлася інформація, у тому числі з посилання на Соколовського, що Газпром збирається висунути Україні штрафні претензії на суму від 500 до 530 млн доларів за недобір газу у першому кварталі. Втім, досі ця інформація не підтвердилася.

Читайте також:

Тимошенко проситиме Путіна продавати Україні менше газу

Росії не вигідно штрафувати Україну за газ

Путін не штрафуватиме Україну, якщо Тимошенко його переконає

"Газпром" офіційно вимагає від "Нафтогазу" 500 млн дол штрафу

ВідеоСП боїться гніву "Газпрому"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: