Секретаріат президента обіцяє фальсифікацію до 20%

Попов аргументував свій прогноз тим, що на деяких дільницях під час проведення довиборів у місцеві органи влади починаючи з серпня неточності складали до 20%.

Заступник глави Секретаріату президента Ігор Попов прогнозує, що в державному реєстрі виборців можуть бути неточності на рівні від 15 до 20% всього реєстру.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Попов аргументував свій прогноз тим, що на деяких дільницях під час проведення довиборів у місцеві органи влади починаючи з серпня неточності складали до 20%.

"Реєстр введений в дію в серпні. З того часу пройшла серія місцевих довиборів. І ось на деяких дільницях у деяких містах неточності досягали 20%", - підкреслив він.

При цьому Попов заявив про можливість використання таких неточностей для фальсифікації виборів.

"І це перша передумова для того, що можуть бути фальсифікації, це може бути використано", - підкреслив він.

Крім цього, він в черговий раз розкритикував діючий закон про вибори президента.

Серед уразливих для проведення чесних виборів місць цього закону Попов назвав можливість включення виборців до списків за рішенням виборчої комісії.

Попов зазначив, що президент наполягає на тому, що це можна робити тільки за рішенням суду, оскільки чинна норма може створити можливості для фальсифікації виборів.

Попов висловив переконання, що цю можливість треба усунути, а також закликав виборців перевірити коректність внесених до реєстру власних даних.

Як повідомлялося, у вересні Партія регіонів висловлювала стурбованість неточностями в державний реєстр виборців. За розрахунками ПР, в держреєстрі виборців скорочується кількість виборців, що проживають на південному сході країни, а в західних регіонах воно незначно збільшується.

У свою чергу заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна висловила думку, що використання держреєстру виборців дозволить уникнути фальсифікацій на президентських виборах.

Нагадаємо, 8 грудня у Конституційному суді заявили, що яким би досконалим не був закон про вибори, можливість фальсифікацій, при бажанні, завжди знайдеться.

Також лідер Партії регіонів Віктор Янукович пообіцяв у разі фальсифікації виборів "поїхати в Київ та звернутися до мас, щоб вони допомогли відстояти результати голосування".

Читайте також:

Янукович готовий скликати свій Майдан

БЮТ: фальсифікацій немає і не передбачається

КС: вибори президента не обійдуться без фальсифікацій

80% українців упевнені у фальсифікації виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: