Секретаріат президента закликав Тимошенко піти у відставку

У СП вважають, що Кабмін не в змозі підготувати реальний проект бюджету і пропонують Тимошенко "дати дорогу іншим".

Підготовка проекту державного бюджету є конституційним повноваженням Кабінету міністрів, і саме він несе повну відповідальність за якість цього документу.

Про це в заявив перший заступник глави Секретаріату - представник президента в уряді Олександр Шлапак.

"Конституційні правила говорять про те, що подавати комплексний цілісний проект бюджету - це виключне право Кабінету міністрів. Якщо сьогоднішній уряд не може це зробити, нехай поступиться і дасть місце іншим, хто буде здатний підготувати такий бюджет", - заявив він, коментуючи пропозиції уряду підготувати альтернативний проект бюджету від президента.

Щодо компетенції президента у бюджетному процесі, представник глави держави нагадав про право президентського вето на прийняті Верховною радою закони.

Відтак Олександр Шлапак рекомендував уряду враховувати чинні конституційні рамки та дослухатися до аргументованих критичних зауважень, висловлених до підготовленого фінансового документу.

Як відомо, 14 вересня Кабмін на позачерговому засіданні затвердив проект держбюджету на 2010 рік з доходами 285 млрд гривень, витратами 324 млрд гривень і дефіцитом 46,7 млрд.

Секретаріат президента розкритикував уряд за непрозорість процесу підготовки проекту держбюджету. Зокрема, глава Секретаріату Віра Ульянчеко заявила, що представника президента в Кабміні Олександра Шлапака не пустили на урядове засідання, присвячене підготовці головного фінансового документу.

Читайте також:

Катерина Ющенко пояснила, звідки в президента стільки кумів

Ющенко поїхав у Запоріжжя, а Тимошенко – на батьківщину

Турчинов звинуватив Ющенка у спробі зірвати вибори

Кабмін: Ющенко намагається зірвати переговори з МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: