Секретаріат розкрив бюджетну змову БЮТ та ПР

Бюджет на наступний рік може бути прийнятий, якщо за нього проголосують дві "мегафракції", впевнені у Секретаріаті.

Бюджет на 2010 рік може бути ухвалений у парламенті за домовленістю двох "мегафракцій".

Про це заявила глава Секретаріату президента Віра Ульянченко в ефірі телеканалу ICTV.

"Вже є така інформація, що, можливо, за домовленістю двох мегафракцій бюджет буде ухвалено. Він вигідний тим двом фракціям, які давно співпрацюють і демонструють у таких питаннях спільну позицію", - сказала вона.

Ульянченко наголосила, що претензії президента до урядового проекту держбюджету-2010 полягають у тому, що цей бюджет "складений на незрозумілій макроекономічній базі".

"Всі ми пам’ятаємо, що спочатку приймається у Верховній раді звіт про виконання бюджету поточного року. Там виступає і глава Нацбанку, який повідомляє про рішення на наступний рік і по грошово-кредитній політиці. Є виступ і рахункової палати", - нагадала вона.

"Усього цього немає, бюджетної резолюції немає, абсолютно незрозуміло, на яких макропоказниках бюджет формується і презентується", - підкреслила глава Секретаріату.

Ульянченко розповіла, що "навіть така історія була дивна, коли у Кабміні бюджет затверджувався за закритими дверима, без участі уповноваженого по роботі у Кабміні з боку Секретаріату президента".

"Не лише президент, а й багато економістів говорять, що цей бюджет популістський, це бюджет обіцянок, що він повторює всі проблеми 2009 року, що це бюджет не розвиває економіку, а консервує проблеми, які є", - зазначила вона.

Глава Секретаріату також наголосила, що "це бюджет величезних запозичень".

"Президент уже написав листа прем’єру з цього приводу і вніс не один раз свої пропозиції по формуванню бюджету", - додала Ульянченко.

Нагадаємо, 15 вересня Юлія Тимошенко підписала проект державного бюджету на 2010 рік. Вона повідомила, що проект бюджету того ж дня буде передано до парламенту.

Раніше Міністерство фінансів запропонувало Кабміну встановити доходи державного бюджету на рівні 284,841 млрд грн., зокрема доходи загального фонду - 219,154 млрд грн.

Читайте також:

Тимошенко збирається переписати бюджет-2010

Бюджет Тимошенко: 130 мільйонів на здоров'я депутатів і 10 – на злочинність

"Регіонали" зібралися скаржитися на бюджет Тимошенко Раді Європи

У Тимошенко придумали, як "проштовхнути" бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: