Секретаріат вимагає відставки Рудьковського

Микола Рудьковський вважає заяви Балоги, в яких той закликає його піти у відставку, політично вмотивованими.

У секретаріаті президента України вважають, що міністр транспорту та зв'язку України Микола Рудьковський повинен піти у відставку у зв'язку з техногенною катастрофою в Львівській області, де горіли цистерни з фосфором. Про це у вівторок заявив керівник президентського секретаріату Віктор Балога.

"З учорашнього інциденту на Львівщині Кабінет міністрів повинен зробити адекватні висновки й ухвалити відповідні рішення. Відставка Рудьковського повинна була би стати одним із таких рішень. Життя і здоров'я людей не може бути заручником непрофесіоналізму одного міністра", - цитує Балогу прес-служба президента. 

Він також зауважив, що аварію потягу з особливо небезпечним вантажем потрібно ретельно проаналізувати в широкому контексті організації та здійснення залізничних перевезень.

Натомість сам Микола Рудьковський припустив, що Балога в своїх звинуваченнях виходить із політичних міркувань.

"Я б не хотів переводити роботу міністерства в політичну площину. Якщо пан Балога бачить у всіх таких ситуаціях, які відбуваються в Україні, тільки політичний підтекст, напевно він виходить із політичних міркувань як керівник штабу "Нашої України"... Йому необхідно порадитися із президентом", - сказав міністр.

ВідеоГість студії - Микола Рудьковський

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: