Секретаріат Ющенка дав Тимошенко завдання на зустріч із Путіним

У СП вважають, що прем'єри двох країн у першу чергу повинні поговорити про газ та інші енергетичні питання.

Пріоритетним для української сторони питанням зустрічі прем'єр-міністрів України та Росії Юлії Тимошенко і Володимира Путіна має стати українсько-російське співробітництво в енергетичній галузі, насамперед у газовій.

Про це заявив уповноважений президента України з міжнародних питань і енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

За словами чиновника, нещодавні заяви Тимошенко про плани скоротити імпорт російського газу можна сприймати, як її добрий намір переглянути окремі положення чинних українсько-російських газових контрактів від 19 січня 2009 року. Такий перегляд, на переконання Соколовського, може допомогти встановити рівноправне й партнерське співробітництво в цій сфері.

Соколовський, у той же час, дорікнув уряду в тому, що, незважаючи на те, що наприкінці липня Європа ухвалила рішення про готовність надати Україні газові кредити на суму 1,7 мільярда доларів, Кабмін зволікає з підготовкою кредитних угод.

Нагадаємо, Тимошенко та Путін мають зустрітися у Польщі 1 вересня. Політики приїдуть до Гданська для участі у міжнародних заходах, присвячених 70-річчю початку Другої світової війни.

Сторони мають обговорити широке коло питань, що стосуються україно-російських відносин, у тому числі, газову проблематику.

Читайте також:

Тимошенко зустрінеться з Путіним у річницю початку війни

Путін привітав Тимошенко з Днем незалежності України

Тимошенко та Путін обговорили наступну зустріч і літаки

Тимошенко та Путін знову зустрінуться, щоб поговорити про Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: